Komunikat BBN - Wydarzenia - Biuro Bezpieczeństwa Narodowego

Komunikat BBN

Ze względu na poczucie odpowiedzialności za pomyślny przebieg negocjacji dotyczących tarczy antyrakietowej, do zakończenia tych negocjacji Biuro Bezpieczeństwa Narodowego nie będzie komentowało wydarzeń, które w jakikolwiek sposób mogłyby dotyczyć tej sprawy. Liczymy na rozsądek i spokój wszystkich zainteresowanych osób. Kwestie związane z przebiegiem negocjacji będą mogły być szerzej omawiane po ich zakończeniu. Nasze podejście spowodowane jest szacunkiem dla bezpieczeństwa narodowego i dobra naszego kraju.

Ze względu na poczucie odpowiedzialności za pomyślny przebieg negocjacji dotyczących tarczy antyrakietowej, do zakończenia tych negocjacji Biuro Bezpieczeństwa Narodowego nie będzie komentowało wydarzeń, które w jakikolwiek sposób mogłyby dotyczyć tej sprawy.

Liczymy na rozsądek i spokój wszystkich zainteresowanych osób. Kwestie związane z przebiegiem negocjacji będą mogły być szerzej omawiane po ich zakończeniu. Nasze podejście spowodowane jest szacunkiem dla bezpieczeństwa narodowego i dobra naszego kraju.


Patrycja Hryniewicz

Rzecznik prasowy BBN