Finał „Euro 2012 w mundurze” - Wydarzenia - Biuro Bezpieczeństwa Narodowego

Finał „Euro 2012 w mundurze”

W niedzielę, 15 marca br., zakończyła się II edycja Turnieju Halowej Piłki Nożnej Służb Mundurowych „EURO 2012 w mundurze”.

Zwycięzcami rozgrywek zostali zawodnicy zespołu Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej. Za zajęcie pierwszego miejsca drużyna otrzymała aż pięć pucharów: od Szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego, Ministra Obrony Narodowej, Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej, Marszałka Województwa Łódzkiego oraz  organizatorów Turnieju.
W finale drużyna Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej pokonała zespół Poczty Polskiej z Sieradza, który zajął drugie miejsce. Trzecie wywalczyli zawodnicy Komendy Głównej Straży Granicznej, a czwarte – żołnierze z 15. Sieradzkiej Brygady Wsparcia Dowodzenia.
W uroczystości wręczenia nagród uczestniczyli m.in.: doradca Szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego Paweł Soloch, przedstawiciel Ministra Obrony Narodowej Komendant Główny Żandarmerii Wojskowej gen. bryg. Marek Witczak,  prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Grzegorz Lato, a także marszałek województwa łódzkiego Włodzimierz Fisiak.